21.05.17

Meie ja Elva FC 20.05.2017

Tänast Elva mängu kokkuvõtet alustaks hoopis tagasivaatega möödunud mängudele.
6.05.2017 toimus mäng  Rakvere poistega.
Siin ei ole palju rääkida, sest seis 11:1 rakverelaste kasuks räägib iseenda eest.
Tarvas võttis meid sarvede vahele ja tuuseldas nii, et läksid piip ja prillid. Õnneks jäeti buss  meile alles, sest vastasel juhul oleks meid oodanud jalgsimatk koju . Sellest šokist mis väljakul toimus, toibus kõige kiiremini Rando,  tema lõi teisel poolajal viljandlaste auvärava ja tõestas sellega, et ELAME VEEL!
12.05.2017 toimus mäng Tõrva poistega Tõrvas.
Vaatamata sellele, et vastased olid meile tuttavad, me esimesel poolajal siiski oma mängu ei leidnud.
Poolajale mindi 1:1 seisus ja meie viigipunkt tuli tõrvakate omavärava arvelt. Teisel poolajal arvas Robin, et aitab sellest jamast, võttis välja oma võlukübara ja tegi kübaratriki. (3x)
Ja nüüd lõpuks Elvaga mängu juurde, mäng toimus vaikses ja rahulikus Elvas  ja see rahulikkus sai elvakatele saatuslikuks. Mulgid vähe elavamalt Mulgimaalt võtsid oma : 6:0! Väravate autorid : Timo 2x, Robin, Rando ja Remo.