29.04.17

Meie ja Paide LM Türi 29.04.2017

Tänase mängupäeva kokkuvõtet tahaks alustada laulusõnadega- Päike paistis ja ilm oli ilus... aga ei, paslik on alustada hoopis Tõnu Aare poolt kuulsaks lauldud sõnadega Sügistuuled, väljas sügistuuled. Ja et asi ilma poolt ikka täie ette läheks valati taevast karget vett ka kraesse.
Aga jalgpallur teab, kes pärlit püüda tahab- see peab sukelduma. Ja sukelduti.
Esimene poolaeg kulges rohkem Türi poiste värava all ja see tõi meile 2 väravat. Vastastel õnnetus 1 tagasi lüüa. Teisel poolajal kulges mäng jällegi  99% meie värava all  ning siinkohal tuleb kasutada jalgpallile kohast terminit-  kaitse pidas!  Paaril korral õnnestus meil siiski rünnak ette võtta ja sellest piisas, et sepistada kolmas värav. Lõppseis 3:1!  Meie saime oma pärli kätte ja oleme eriti uhked selle üle, sest tänaste ekstreemsete ilmaolude tõttu jäeti ära mänge  nii Premium liigas kui Esiliigas.