29.09.18

U16-I ja Nõmme Kalju FC I ! 29.09.2018

Tänase päeva märksõnaks on utoopia! Kui võrrelda tänast mängu Premium liigas toimunud Nõmme Kalju ja Tuleviku esindusmeeskonna vahel  ning meie  U-16-I mängu Nõmme Kalju noortega , siis saame paralleele tõmmata küll ja küll.
Kui esindusmeeskond oli juba 5 minutiga 2 väravalises kaotusseisus, siis meie olime peaaegu samal ajal kahe väravaga eduseisus.  Kui esindusmeeskonnal tuli väljakul vastu võtta valus 0:4 kaotus, siis meie võtsime topeltvõidu 8:0!
Esimene poolaeg oli vihase algusega ning selle tulemina õnnestus meil vastastelt 2 penaltit teenida, millede realiseerimise võttis Ainar enda hooleks. Nõmme  Kalju aga pidi jätkama arvulises vähemuses.
Teisel poolajal lagunes pealinna mäng täielikult ja meie mehed end tagasi ei hoidnud ning  nõmmekate väravat raputati veel 5 korda.
Lõppseisuks kujuneski 8:0, Ainar- 5 ja Robin, M. -3!