31.07.18

Treeningkohtumine JK Tulevik U16 I ja Tulevik III ! 31.07.2018

Võiks öelda, et tänasel mängul läksid kokku Kiired ja vihased (U16) ning Vanad ja kobedad (Tulevik III).
Neid pealelööke, mida veidi kogenenumad mängijad meie värava suunas tegid,  ei ole võimalik kokku lugeda. Õnneks jõuame  aga lugeda väravaid, poolaeg lõppes seisul 4:2 .
Mängupilt muutus teise poolaja lõpus  vastaste poolelt vaadates veidikene laisemaks ning siinkohal oli  asjakohane treeneri nõue oma meeskonnale : Liigutame!
Meile see nõuanne marjaks ei kulunud, sest liigutasime kõvasti ja ei kaotanud oma võitluslikku vormi ega vaimu mängu lõpuni, väravad lõid Oosip (2), Robin M.  ja Robin J.
Mängu lõppseis 10: 4 kogemuste kasuks.
Treener Kevin Paavo: "Kõik meie meeskonna poisid said mänguaega ning kogemuse võrra rikkamaks. Paraku sai saatuslikuks tasemevahe."