13.06.18

U-16 II ja JK Tallinna Kalev 13.06.2018

Tänane kohtumine U-16 II ja JK Tallinna Kalevi vahel oli ühtlaste meeskondade vahelduv kulgemine ühest väljaku servast teise-kord oli Vestmann peal ja Piibeleht all ning siis jälle Vestmann all ja Piibeleht peal....
Väravate arve avas Rain, kes paistis mängus silma veel mitmetegi pealelöökidega, kuid paraku olid pallil hoopis teised trajektoorid ning väravapostide vahele maandumine nahkkera plaanidesse ei mahtunud.
JK Tallinna Kalev aga  end meie väravast heidutada ei lasknud,  kannatlikult oma rida ajades ja  sobivat hetke oodates, põrutasid meile tasakaaluks vastu-1:1. Nii mindi ka poolajale.
Teisel poolajal oli võimalusi küll ja küll aga võimalusteks need jäidki, sinnamaani kui Rasmus arvas, et aitab naljast ja  asi palliplatsil tuleb lihtsalt ära vormistada- 2:1 ja võit jäi koju!