08.06.15

Oliveri ema pildid ja reportaaž mängule ...

Tartu FC Santos II (04) - Viljandi JK Tulevik (04) ! 06.06.2015.

Kohtumise esimesed minutid kulgesid võistkondade omavahelise kompimisega, et leida üles vastasvõistkonna nõrgad kohad. Tuleviku poistel õnnestus kiiremini leida üles oma võistkondlik mängurütm ja peagi suudeti pikkade söötudega leida vastaste kaitseliini vahelt mitmeid löögikohti.
   Esimesed ohtlikud pealelöögid raksatasid värava põikklatti, vihisesid napilt väravast mööda või õnnestus vastaste väravavahil need tõrjuda. Esimese poolaja 20. mänguminutil õnnestus Timol lõpetada edukalt ilus läbimurre ja avada mängus väravate arve. Avavärav süstis Tuleviku poistele veelgi rohkem kindlust juurde. Järgneva kolme minuti jooksul sahistati vastaste väravavõrku veel kolmel korral (21. 22. mänguminut Rasmus ja 23. mänguminut Rando). Esimene poolaeg lõppes seisuga 4:0.
   Teise poolaja alguses tegi treener Rait algkooseisus mõned vangerdused, tuues väravaht Kaupo kontrollima mängu keskväljal ja saates ründaja Rando kaitsma Tuleviku väravasuud. Kohtumise teist poolaega kontrollis samuti Tulevik. Vaatamata sellele, et vastastel õnnestus parandada oma mängu, tekkis Tuleviku poistel mitmeid häid ja ohtlikuid pealelöögiga lõppenud olukordi. Mitmel korral tabasid pealelöögid vastase väravavahti või lendasid napilt väravast mööda. Kohtumise lõppseisu eest hoolitses Georg, kes mõni minut ennem kohtumise lõppu lõi Santose väravasse viienda palli.